[Hansgrohe]


[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Znany na całym świecie producent armatury sanitarnej do łazienek i  kuchni - niemiecka firma Hansgrohe powstała w 1901 roku w Schiltach w Szwarcwaldzie.
Z pionierskiego przedsięwzięcia w nowo powstającej branży sanitarnej firma przekształciła się w markę o światowej renomie, której produktów używa się w 120 krajach na całym świecie.
Jej produkty stale są obecne na polskim rynku.
Siedziba mieści się 20 km od centrum Poznania, w Tarnowie Podgórnym, gdzie znajduje się centrum szkoleniowe, galeria aranżacji łazienkowych i galeria sztuki: AQUADEMIA.
[hansgrohe_2.jpg - 9KB]
Wkład Hansgrohe w wyposażenie łazienek i kuchni, poparty stuletnim doświadczeniem w branży sanitarnej jest ogromny.
Dzisiaj główka prysznicowa z  regulacją strumienia to coś zupełnie oczywistego, jednak w roku 1968 to nowatorskie wówczas rozwiązanie pod nazwą Selecta jako pierwsza, wprowadziła właśnie firma Hansgrohe. W 1981 roku Hansgrohe zaskoczyła rynek baterią z  pałąkowym uchwytem a w 1989 pierwszym na świecie panelem natryskowym.
W 2000 roki iBox universal zrewolucjonizował instalacje podtynkowe. Do dzisiaj jest pierwszym i jedynym zestawem podstawowym dla wszystkich rozwiązań standardowych i termostatycznych.

[hansgrohe_3.jpg - 16KB]
The New Generation. Nowe prysznice Hansgrohe łączy jedno - żywotny język przemawiający do wszystkich zmysłów. Szczupłe i eleganckie kształty są pieszczotą dla dłoni. Mimo wyszukanej techniki wszystkie główki prysznicowe - Aktiva A8, Mistral, Selekta i Croma 3jet - są płaskie i  zgrabne. Poznajcie New Generation, a będziecie zachwyceni!

Rok 2003 - totalna przyjemność pod prysznicem: prysznic Raindance ustala trendy.
Wielkopowierzchniowe główki prysznicowe są dziś stałym elementem wielu łazienek. Ten trend rozpoczął prysznic Raindance. Nigdy dotąd prysznic tak nie wyglądał: duża tarcza strumieniowa (150 mm), płaski kształt i krótki uchwyt stawiają na głowie proporcje zwykłych główek prysznicowych.

Zmysłowy "deszczowy taniec" uszczęśliwia i podnosi konkurentom poprzeczkę.
[hansgrohe_4.jpg - 21KB]
Znacie tajemnicę wody o doskonałej temperaturze? Termostaty prysznicowe i  wannowe Hansgrohe nie tylko precyzyjnie ustawiają temperaturę, ale także kontrolują zużycie wody obniżając w  ten sposób koszty.
Nie zawsze było tak pięknie armatura termostatowa długo nie mogła pozbyć się złej sławy. Po krótkim czasie użytkowania przestawała niezawodnie ustawiać temperaturę, stawała się podatna na wszelkie zakłócenia, ponieważ jej element sterujący, wykonany z bimetalu, nie był odporny na osadzanie się kamienia. Powstanie nowej, niezawodnej generacji termostatów Ecostat 2001Ecostat 1001 - zawdzięczamy technologii regulatorów woskowych. Ecostat Select rewolucjonizuje rynek swoją inteligentną konstrukcją i kreuje przyjemną atmosferę w łazience za sprawą unikalnego wzornictwa.

Baterie termostatowe Ecostat do  montażu podtynkowego.
W połączeniu z  zaworem odcinającym i  zaworem czterodrogowym QUATTRO, Ecostat w  wersji podtynkowej koordynuje działanie całego systemu pryszniców:
  • główki,
  • głowicy prysznicowej,
  • wszystkie dysze boczne.
[hansgrohe_4.jpg - 21KB]
Biały design ma w sobie wyrazistość, prawdę i odwagę, by lśnić.
Biel wymaga nieskazitelności formy. Dotknij bieli – świetlistej i lekkiej. Biel symbolizuje świeżość i czystość, która przenika Ciebie.
Powstała z marzeń Hansgrohe, by podjąć to wyzwanie.
Jej zmysłowa i pełna gracji sylwetka jest czystą esencją, w której kołyszą się emocje i przegląda Człowiek.

PuraVida® to nowy wymiar kąpieli pod prysznicem.
Krople deszczu, charakterystyczne dla technologii Hansgrohe AirPower, spowijają ciało w ciepły płaszcz delikatnych pereł, porywających energią Raindance.

Duży dysk prysznicowy zapewnia emocje w wielkim formacie.
Dzięki łatwym w pielęgnacji dyszom strumieniowym z systemem QuickClean, wystarczy przetarcie dłonią, by utrzymać prysznic długo w świetnej formie.
Funkcja Caresse łączy pięć strumieni w jeden, o absolutnie innowacyjnym kształcie – fale powolne i silne masują i rewitalizują.

Prysznic na miarę ludzkiego ciała. Czysta przyjemność na całej linii.
Format głowicy prysznicowej został dopasowany ergonomicznie do szerokości ramion.
W ten sposób obfity i jedyny w swoim rodzaju strumień deszczowy w technologii Hansgrohe AirPower opływa całą sylwetkę.
W produktach PuraVida połączenie bieli i chromu wydobywa poezję z materii.


Niespodziewana, nieskazitelna, precyzyjna, wyrafinowana – ta forma przemawia do zmysłów płynnie i z lekkością. Czystość inspiruje, jest jasnym, pięknym, optymistycznym natchnieniem.
Wyrazista linia wydobywa unikalne, olśniewające doskonałością detale.


Połączone w rodzinę produkty tworzą harmonijną i niezaprzeczalną – całość doskonałą. PuraVida od samego początku gromadzi nagrody za swój wizjonerski, innowacyjny w każdym detalu, design.


DualFinish. Innowacyjny i unikalny sposób na połączenie dwóch materiałów.
Bateria umywalkowa została wykonana z jednego odlewu. Dzięki temu granica pomiędzy powierzchniami jest nieskazitelna – komunikuje najwyższą jakość i perfekcję formy.


Wysokość baterii PuraVida Highriser jest idealnie dopasowana do wolnostojących misek umywalkowych. Skoncentrowany strumień płynący z dużej wysokości podkreśla rzeźbiarską formę.Katalog HANSGROHE w wersji interaktywnej
[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Odkryj swoją ComfortZone

Łazienka od jakiegoś czasu stała się czymś więcej niż tylko miejscem higieny ciała; stała się przestrzenią mieszkalną, w której toczy się życie.

Metris, Talis i Focus stwarzają możliwość indywidualnego zaaranżowania tej przestrzeni. Każdy z nas korzysta z wody w inny sposób, każdy ma swoje codzienne rytuały i swój własny gust. Tym różnorodnym wymaganiom starają się sprostać nasze nowe serie armatury – w aspekcie wysokości, formy i funkcji.

Wysokość, na jakiej umieszczona jest armatura łazienkowa, określa wszechstronność użycia wody na co dzień.

Czy zależy Ci tylko na większej swobodzie ruchów podczas mycia rąk czy też potrzebujesz więcej przestrzeni dla łatwego napełnienia konewki do podlewania kwiatów?

Jedno jest pewne: im wyżej umieszczona jest armatura, tym więcej elastyczności zapewnisz sobie w czasie codziennego użytkowania.

[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Tej indywidualnie wygospodarowanej przestrzeni pomiędzy umywalką i armaturą nadaliśmy nazwę: ComfortZone.

To dodatkowy komfort przy porannym myciu zębów.
To większa spontaniczność w razie potrzeby umycia włosów w międzyczasie.
To poczucie możliwości swobodnego decydowania o tym, w jaki sposób korzystasz z wody.

Po ustaleniu indywidualnej wysokości i ulubionego wzoru, można wybierać spośród różnorodnych kombinacji armatury oraz umywalek.
Preferujesz naszą ceramikę wiszącą czy stojącą?

Wraz z Metris, Talis i Focus odnajdziesz swoje indywidualne rozwiązanie, a nawet więcej: swoją całkowicie prywatną ComfortZone.
Stwórz sobie przestrzeń, która spełni Twoje wymagania.

[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Metris prezentuje się we wzornictwie o dopełnionych kształtach, które jest w stanie sprostać potrzebie komfortu na co dzień: uszlachetnij swoją gościnną toaletę, napełniaj swobodnie wodą większe naczynia i myj wygodnie włosy w umywalce.

Talis to więcej niż armatura.
Talis to prawdziwy pomocnik w codziennych rutynowych czynnościach. Nie umknie Twojej uwadze, jak bardzo praktyczna może okazać się obrotowa wylewka: wygięty strumień już podczas porannego mycia zębów daje odczucie maksimum komfortu.

Focus jest pierwszą linią armatury, która w prosty sposób umożliwia wyposażenie ceramiki łazienkowej w indywidualnie dopasowane baterie o ciekawym wzornictwie.
Z Focus jest to całkiem proste. To prostota użytkowania na co dzień, gdyż dzięki ComfortZone 240 napełnianie wysokich naczyń jest niekomplikowane.


Ulotka Metris, Talis, Focus ComfortZone

Początek


[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Słowo "Axor" znaczy "złota woda"
Axor od Hansgrohe rozpoczyna złoty wiek złotnictwa łazienkowego. We współpracy z najbardziej uznawanymi designerami świata powstają pokaźne kolekcje łazienkowe – indywidualne i zróżnicowane jak my ludzie. Oraz różnorodne style: od pełnego życia i wyszukanej elegancji salonu kąpielowego po oazę spokoju zainspirowaną przyrodą.
Wszystkie linie Axor są synonimem najwyższej jakości - wizytówki Hansgrohe, specjalisty od łazienek.


Vitality of Water
Axor Starck V pozwala nam poczuć, jak witalna jest woda - nie tylko, gdy nas ona dotyka, lecz także, gdy na nią patrzymy. Transparentna bateria czyni piękno i moc wody w najwyższym stopniu widocznymi.
Transparentny szklany korpus ukazuje oczom elegancję wirującego strumienia. Gdy nie płynie woda, bateria z kryształowego szkła staje się archetypem studni w codziennym otoczeniu.
Axor Starck V prezentuje się w różnych wielkościach i wariantach uchwytu i jest dostępny także w różnych specjalnych wykończeniach powierzchni, wykonywanych w ekskluzywnym procesie w Manufakturze Axor.
Ekskluzywna różnorodność w przypadku tego produktu: Stylistyka Axor Starck V plasuje się w zakresie od ekstremalnej nowoczesności po klasykę.
Za sprawą subtelnych szlifów i korpusu w kolorze złotym lub czerwonego złota, Axor Starck V integruje się wyjątkowo harmonijnie z klasycznymi wnętrzami.

Bateria Axor Starck V jest niedostępna w systemie tradycyjnej sprzedaży poprzez salony handlowe czy sklepy internetowe.
Jej proponowana cena zakupu waha się w widełkach 4.600 - 4.800 zł łącznie z kosztami dostawy i montażu.

W przypadku chęci posiadania takiej baterii prosimy o kontakt z naszą firmą.


[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Jak przyjemna w dotyku może być woda?

Po raz kolejny nastała chwila na nowy wymiar w łazience.
Któż inny, jak nie Philippe Starck jest w stanie lepiej zainspirować nas do nowego rewolucyjnego podejścia do sposobu, w jaki korzystamy z wody?
Tworząc kolekcję Axor Starck Organic, wykreował harmonię pomiędzy designem i technologią, ekologią i ekonomią, sercem i umysłem.
Według Philippe Starck’a, harmonia jest właśnie tym, czego jako ludzie najbardziej pragniemy. Dlatego powstała nowa kolekcja łazienkowa, która w równym stopniu przemawia do serca i rozumu.

Najbardziej jak dotąd rozłożysty strumień dostarcza wysoce zmysłowych doznań w kontakcie z wodą.
Perliste krople wody spływają na skórę otulając całe Twoje ręce. Jednocześnie, nowoczesny system dysz zużywa mniej wody niż standardowa armatura.
Nowoczesny system dysz z 90 maleńkimi otworami sprawia, że woda wypływa bardziej miękkim, obfitszym strumieniem prysznicowym porównywalnym ze strumieniem, jaki oferuje dysk prysznicowy Raindance 100 marki Hansgrohe.
Rozłożysty strumień pokrywa wodą całe ręce. Ogranicznik przepływu ogranicza strumień normalny do wydajności 3,5 l/min.

[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Głośno! Szybko! Oślepiająco!

Nowoczesny świat oglądany z rozpędzonej karuzeli współczesnego życia nie zawsze jest zabawny. Czasem chce się wysiąść i odpocząć wśród prostych form, które są domem kreatywności.

Nic dziwnego, że Philippe Starck kocha proste formy dające przestrzeń jego niezwykłym pomysłom. Axor Starck jest jednym z tych najbardziej niezwykłych.
Mistrzowska kolekcja armatury – smukła w formie, przejrzysta w funkcji, precyzyjna w działaniu. Jej bezkompromisowe poszukiwanie minimum wyprzedza nasze czasy zwiastując jutro.

Uchwyt mieszacza jest niespotykanie płynną kontynuacją cylindrycznej formy korpusu, a bateria dwuuchwytowa przywodzi na myśl rozwidlenie rzek, zdradzając zamiłowanie swojego twórcy do odwiecznej prostoty, dziś nazywanej puryzmem.

Axor Starck to źródło, które zaspokaja pragnienie ducha. Proste formy mają w sobie spokój zdolny odnieść zwycięstwo nad rozpędzonym czasem.
[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
W matematyce X oznacza niewiadomą.


Philippe Starck uważany jest za „enfant terrible” wśród światowej sławy projektantów. W 1994 wywołał sensację w branży łazienkowej za sprawą armatury typu „joystick”.

We wzornictwie łazienkowym – początek nowej ery.

Monumentalne lecz bezkompromisowo prostolinijne baterie z kolekcji łazienkowej Axor Starck X to małe obiekty sztuki użytkowej.

Woda wypływa z nich szerokim strumieniem, jak ze źródła, odzyskując swój pierwotny majestat. Na terra incognita wzornictwa łazienkowego wkracza również Waterwall – system prysznicowy, który pozwala nacieszyć się do maksimum żywiołowością wody, ujarzmioną minimalistycznym językiem geometrii.

Axor Starck X to kolekcja, która redukując formę multiplikuje treść: wodę, design i jakość.
[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Podstawą są wymiary: 12 x 12 cm.


Możliwości: niemal nieograniczone.
Rezultat: nieporównywalna wolność aranżacji!

Za pomocą modułowej Axor Starck ShowerCollection można przemienić prysznic w indywidualnie skrojone SPA.
Armatura, prysznice, półeczki, głośniki czy światło – konfiguracja modułów to wyłącznie kwestia osobistych preferencji i architektonicznej koncepcji. Wszystkie elementy urzekają zredukowanym linearnym kształtem, którego podstawą jest kwadrat o wymiarach 12 x 12 cm.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom można zrealizować idealne zarazem, jak i indywidualne rozmieszczenie na ścianie.

Axor Starck ShowerCollection to możliwość wykreowania w łazience eleganckiej przestrzeni wspaniałego samopoczucia dla osobowości do kwadratu.
[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Czym jest bogactwo? Czym jest luksus?


Odpowiedzią na te pytania są nie tylko materialne wartości, bo prawdziwe bogactwo jest dzieckiem umysłu.

Włoski projektant i architekt Antonio Citterio uważany jest za dżentelmena designu. Jak nikt inny, potrafi oddać ducha włoskiego designu i równocześnie wpływa na jego ewolucję.

Jego realizacje odwołują się do istniejących stylów – przykładowo Axor Citterio jest reminiscencją włoskiego designu lat 30.
Kolekcja łazienkowa Axor Citterio zawiera w sobie także pierwiastek filozoficzny, który zmienia łazienkę w świątynię oczyszczenia i odnowy, a wodzie przywraca jej rytualny charakter.
Axor Citterio pozwala dotknąć subtelnej energii wody. Przejrzyste wzornictwo doskonałe aż po detal, rozrzutne w swej wielofunkcyjności, oznacza luksus, który rozkochuje w sobie od drugiego wejrzenia, lecz już na dobre.

Czym jest bogactwo?

Może – po prostu – dotykiem Axor Citterio każdego dnia.
[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Wnętrze domu jest zwierciadłem osobowości:

czarującą miksturą smaków, przedmiotów, wspomnień i temperamentów.

Axor Urquiola otwiera przestrzeń na indywidualną opowieść i ekspresję osobowości. Armatura czy misa umywalkowa, wanna lub wolnostojący grzejnik, który może służyć za parawan – każdy element kolekcji emanuje magnetyczną zmysłowością i energią ciepłą w dotyku; na swoją własną nutę, bawi i oczarowuje.
Tak powstają unikalne wnętrza inspirowane wolnością – ciepłe i przyjazne niczym kokon. Otwiera się perspektywa, która budzi zmysły, a horyzont ukazuje codziennie w zachwycająco nowym świetle.

Charakterystyczny design Axor Urquiola:
miękkie formy, w których asymetria i duże powierzchnie stapiają się ze sobą. Armatura, która sprawia wrażenie żyjącej rośliny.
Witalny styl mix znajduje swoje odzwierciedlenie na przestrzeni całej kolekcji, od nostalgicznych kształtów umywalek i wanny, po najdrobniejsze detale.
[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Jak wprowadzić więcej natury do łazienkowego wnętrza ?

Woda to źródło życia.
Axor Massaud otwiera przed nami doznania zmysłowego kontaktu z wodą: rozłożysty strumień wody staje się wodospadem, wieszak na ręczniki przypomina drzewo, a wanna – jezioro.

Codzienną gonitwę pozostawiamy za sobą, by zanurzyć się w doświadczeniu natury. „Nature inspired design.” Łazienka to przestrzeń odosobnienia, gdzie można celebrować bezcenny czas dla siebie.
Rzadko mamy okazję wejść w taki kontakt ze swoim wnętrzem i jednocześnie z żywiołem – w tym wypadku z wodą – prapoczątkiem życia.

Właśnie z inspiracji naturą stworzył Jean-Marie Massaud swą fascynującą kolekcję łazienkową Axor Massaud. Tu łagodnie zakrzywione kształty. Tam naturalna linia wodospadu.
Pomiędzy – wyrafinowanie ukryta funkcjonalność. Z marzycielską lekkością podejmuje się Jean-Marie Massaud urzeczywistnienia symbiozy natury z techniką, organicznych form z geometrią, człowieka z wodą, obiektu z przestrzenią … i materializuje marzenie.
[hansgrohe_1.jpg - 9KB]
Czas refleksji …


nad historią, nad prawdziwymi wartościami, nad sztuką życia.
Autentyczna w stylistyce Belle Epoque kolekcja łazienkowa Axor Montreux sprawia, że na nowo ożywa czas zagubiony gdzieś pomiędzy monarchią a nowoczesnością, romantyczną epoką kuracji u wód, a rewolucją przemysłową.
Równie na czasie w architekturze i aranżacji wnętrz jest mix stylów – klasyka przeplata się z nowoczesnością, barok z futuryzmem. Przejrzysta geometria kolekcji Axor Montreux otwiera szerokie pole do popisu dla najróżniejszych rozwiązań aranżacyjnych wyzwalających unikalność w łazienkach.

Nostalgia w łazience .
Stylowa kolekcja łazienki przenosi nas do początku XX -tego wieku i oddaje ducha czasu Belle Époque i romantycznych uzdrowisk.
Hołd znanym kurortom nad Jeziorem Genewskim i nowoczesna kolekcja jednocześnie.
Początek


[hansgrohe_ax_1.jpg - 14KB]
Czas na kąpiel

Rok ma 365 dni. A mimo to stale brakuje nam czasu - dla innych i dla samych siebie. Chcemy Was zachęcić, abyście podarowali sobie jednak parę chwil. Sobie i systemom prysznicowym marki Pharo, które umożliwią Wam zupełnie nowe przeżycia podczas codziennej kąpieli.
Pharo to luksus wyposażenia, indywidualne wzornictwo, szeroka paleta kolorów powierzchni oraz funkcjonalność. Każda z kabin prysznicowych i parowych, każdy panel i kolumna prysznicowa, czy obsługiwana elektronicznie, czy też manualnie, gwarantuje wyjątkową przyjemność kąpieli wodnych i parowych. Pharo to również praktyczność: wszystkie kompletne systemy są przygotowane do prostego i szybkiego montażu. Bez zamieszania, brudu i zdenerwowania - idealne tak do nowych jak i remontowanych łazienek.
Pełna rozmachu, dostojna, zachęcająca: obojętnie czy w wersji wolnostojącej, czy też w oszczędzającej miejsce wersji narożnikowej: kabina prysznicowa Pharo przykuwa wzrok wszystkich - staje się punktem centralnym każdej łazienki. O tak imponującym wyglądzie i tak komfortowa w obsłudze: za pomocą klawiatury wybieracie po prostu oświetlenie, rodzaj prysznica, żądaną temperaturę i wchodzicie do środka.
A Wy? Oszczędzacie czas - czas dla siebie, czas na kąpiel...
[hansgrohe_ax_1.jpg - 14KB]
Pełna rozmachu, dostojna, zachęcająca: obojętnie czy w wersji wolnostojącej, czy też w oszczędzającej miejsce wersji narożnikowej: kabina prysznicowa Pharo przykuwa wzrok wszystkich - staje się punktem centralnym każdej łazienki. O tak imponującym wyglądzie i tak komfortowa w obsłudze: za pomocą klawiatury wybieracie po prostu oświetlenie, rodzaj prysznica, żądaną temperaturę i wchodzicie do środka.
Z tej najmniejszej ze wszystkich naszych kabin jesteśmy szczególnie dumni. Może dlatego, że jej niewielka powierzchnia 90x90 cm tak wspaniale dopasowuje się do każdego narożnika? Może dlatego, że jest całkowicie wstępnie zmontowana, co daje możliwość szybkiej i czystej instalacji? Kto wie? Jedno w każdym razie jest pewne: mimo swoich niewielkich rozmiarów Duschtempel 90 gwarantuje rozkosz kąpieli w pełnym wymiarze.
Cały zestaw złożony z główki i głowicy prysznicowej oraz dysz bocznych dotrzymuje obietnicy, którą daje wygląd zewnętrzny: kabina prysznicowa Pharo zapewnia najwyższe doznania i rozkosze kąpieli. Również tym, którzy niechętnie kąpią się sami...
O komfort kąpieli pod prysznicem dba każdy nawet najmniejszy szczegół: podwójne drzwi i ściany w Duschtempel 160 są wykonane ze szkła hartowanego, halogenowe oświetlenie zapewnia przyjemne światło. Działanie dysz bocznych, głowicy i główki prysznicowej regulowane jest za pomocą elektronicznego wyświetlacza, podobnie jak temperatura wody. Niezmąconą rozkosz kąpieli gwarantują też zintegrowana ochrona przeciwpoparzeniowa i automatyczna regulacja zadanej temperatury.
[hansgrohe_ax_1.jpg - 14KB]
Parować, tryskać, ożywiać

Para i woda to idealna kombinacja, która wpływa regenerująco na ciało i umysł. I to nie od dzisiaj: lecznicza moc kąpieli parowej znana była już w starożytności, a w wielu regionach ziemi stała się wręcz tradycją, szczególnie w rejonach Morza Śródziemnego i Azji Mniejszej.

Nie bez powodu: para ma właściwości oczyszczające, regenerujące, uwalnia drogi oddechowe, pomaga zwalczać bakterie oraz rozładować stres i agresję. Głęboki wdech i można całkowicie bujać w obłokach. Zaraz potem prysznic, który sprowadzi Was na ziemię, a łazienkę opuszcza całkiem nowy człowiek.
Uwaga!
Duschtempel 115 Steam pozwala delektować się kąpielą wodną i parową również niezależnie od siebie.
Za wahadłowymi drzwiami z hartowanego szkła czekają na Was głowica i główka prysznicowa, cztery dysze boczne i tyle pary ile dusza zapragnie.
Już sama kąpiel wodna w kabinie Duschtempel 115 Steam to jakby cud natury, a w połączeniu z funkcją parową - to wręcz objawienie dla wszystkich miłośników wody, ciepła i doskonałego samopoczucia.
[hansgrohe_ax_1.jpg - 14KB]
Kabiny prysznicowe Pharo mają tylko jednego konkurenta - panele prysznicowe Pharo. Jedno naciśnięcie i rozpoczyna się prawdziwy spektakl: strumienie wody tryskają z głowicy i główki prysznicowej, z dysz bocznych.
Trzeba tylko ustawić żądaną temperaturę wody, a zintegrowana ochrona przeciwpoparzeniowa i automatyczna regulacja zadanej temperatury same zadbają o resztę.

Przyjemne światło zapewni oświetlenie halogenowe. Ponieważ kabina jest wstępnie montowana, jej instalacja odbywa się szybko, czysto i bez komplikacji. Doskonały komfort przy oszczędności miejsca i korzystnej cenie - Duschpanel Pharo to gwarancja niezapomnianych wrażeń dzień po dniu.

Już w samym wyglądzie panelu prysznicowego Moonlight jest coś niezwykłego: matowe szkło profilu rzuca pełen tajemnic przyćmiony blask, prysznice czekają w pełnej gotowości.
Wreszcie zaczyna się: woda tryska strumieniami wywołując nie znane dotąd uczucie rozkoszy i zapewniając nową dawkę energii. Potem wszystko ucicha: można osuszyć ciało i czuć się jak nowonarodzony. Kąpiel prysznicowa i design - szklane dzieło sztuki do łazienki, prawdziwe święto dla zmysłów.
[hansgrohe_ax_1.jpg - 14KB]
Góruje i wzbudza emocje...

Wzornictwo: ascetyczne.
Wyposażenie: bogate.
Działanie: nie do opisania.
Mimo to spróbujmy:
- kolumna prysznicowa Pharo jest dziełem sztuki dla estetów i obiektem pożądania dla wszystkich szukających rozkoszy. Wolnostojąca, o wysokości 2,25 m w klasycznym kolorze - chrom matowy, z eloksalowanego aluminium w każdej łazience zdobędzie miano ponadczasowej.
Do wyboru są powierzchnie o kolorach satinox i satinchrom.

Kolumna daje zainstalować się szybko i bez problemu. Dzięki termostatowi żądana temperatura pozostaje cały czas dokładna i niezmienna, umożliwiając pełną emocji i niczym nie zakłóconą kąpiel.
[hansgrohe_ax_1.jpg - 14KB]
Kompaktowe, komfortowe i gotowe do montażu
Pharo SkyLine
Za czystym i wyrazistym wzornictwem skrywa się beztroska radość kąpieli. Zachwyci Cię rozkładany prysznic do masażu ramion, a głowica prysznicowa Raindance ogarnie naturalnym doznaniem ciepłego deszczu. Włącz także pięć dysz bocznych lub sięgnij po elegancką główkę prysznicową o smuk łym kształcie i zaskakującym działaniu. Pielęgnację stóp i nóg ułatwia rozkładany podnóżek. Całość przemyślana w najdrobniejszych szczegółach.

Pharo Lift 2
Panel Lift 2 możesz przesuwać lekko i cicho i ustawić na optymalnej dla siebie wysokości. Duża głowica Raindance AIR oraz sześć dysz prysznicowych z możliwością regulacji kąta, zatroszczą się o niezapomnianą kąpiel. Panel Lift 2 możesz przesuwać lekko i cicho i ustawić na optymalnej dla siebie wysokości. Duża głowica Raindance AIR oraz sześć dysz prysznicowych z możliwością regulacji kąta, zatroszczą się o niezapomnianą kąpiel.

Pharo SideWay
SideWay to wszechstronna przyjemność kąpieli: pięć superpłaskich dysz, z których dwie górne mogą działać niezależnie od trzech dolnych, to wspaniała rewitalizacja dla mięśni. Sprytnie chowany za panelem wąż prysznicowy jest równie praktycznym i estetycznym rozwiązaniem, jak duże półki i umieszczona z boku armatura.

Początek